استارفیلد برای کسی که با نقش آفرینی های بتسدا آشنایی ندارد چه چیزی دارد؟

به گزارش پیوند تجارت، بازی استارفیلد (Starfield) یکی از عناوین به شدت مورد انتظار در سال 2023 میلادی بود و چندی پیش عرضه شد. این بازی توانست موفقیت بسیار خوبی در دیدگاه منتقدان پیدا کند و در زمینه فروش نیز بسیار خوب عمل کند. حتی چندی پیش اعلام شد که این بازی بیش از 6 میلیون نفر کاربر داشته که به نوبه خود یک رکورد به شمار میرود. پس منطقی است که افراد زیادی تمایل به تجربه استارفیلد داشته باشند.

استارفیلد برای کسی که با نقش آفرینی های بتسدا آشنایی ندارد چه چیزی دارد؟

نکته مهم در خصوص استارفیلد اینجاست که این بازی یک تجربه عادی نیست. به این شکل که شما با یک داستان خطی و محیط ساده روبرو نیستید و استارفیلد یک بازی پیچیده است. همینطور اینکه این بازی ویژگی هایی دارد که مختص شرکت سازنده آن یعنی بتسدا (Bethesda) بوده که تجربه آن را چالش برانگیز می نماید.

شرکت بتسدا سابقه بسیار زیادی در جهانی گیمینگ دارد و یکی از مهم ترین کمپانی های سازنده بازی در سبک نقش آفرینی است. در نتیجه این شرکت با نزدیک به 30 سال سابقه توانسته سبک خاص خود را در این زمینه بسازد. در نتیجه هواداران این شرکت اعتقاد دارند که بازی های آن بسیار خاص بوده و استارفیلد نیز دارای همان شاخصه ها است.

اگر شما به نقد و نمرات استارفیلد دقت کنید با چند نکته روبرو خواهید شد. اول اینکه اکثراً سایت های مختلف به این موضوع اشاره نموده اند که استارفیلد برترین بازی ساخته شده به وسیله بتسدا است. دوم اینکه این بازی نهایت تکامل شرکت بتسدا در سبک نقش آفرینی را نشان می دهد. اگر دقت کنید اکثراً نقدها با شرکت سازنده ارتباطی دارند.

حال این سؤال پیش می آید که اگر شما تا به حال بازی های بتسدا را تجربه ننموده باشید، بازی استارفیلد برای شما چگونه است؟ در این متن ما قصد داریم به این سؤال پاسخ دهیم. مهم تر اینکه این متن یک نقد و آنالیز نیست و صرفاً ارائه یک تجربه شخصی است.

یک بی تجربه در زمینه بازی های بتسدا

در ابتدای کار ضروری است که بگویم من یکی از همین افراد بی تجربه در زمینه بازی های بتسدا هستم. به این شکل که تا همین چند سال پیش علاقه چندانی به سبک نقش آفرینی نداشتم و در نتیجه به عناوین این شرکت هم توجه زیادی نمی کردم. در نتیجه بازی هایی مثل سری الدر اسکرولز (Elder Scrolls)، اسکایریم (Skyrim) و حتی فال اوت (Fall out) را تجربه ننموده ام. پس منطقی است که با روند کاری و سبک خاص بتسدا آشنایی چندانی نداشته باشم. البته در خصوص این شرکت مطالعه زیادی داشتم و در نتیجه اطلاعاتم برای نوشتن این متن نسبتاً کافیست!

مانند من افراد زیادی هستند که بازی های قدیمی بتسدا را تجربه ننموده اند. از طرفی آخرین عنوان نقش آفرینی این شرکت یعنی فال اوت 76 اصلاً عملکرد خوبی نداشت و به همین علت باعث شد هواداران این سبک کمی نسبت به بتسدا بی اعتماد شوند. بازی فال اوت 4 نیز در سال 2016 عرضه شد و بسیاری از گیمرهای نو سمت آن نرفتند. در نتیجه اگر دقت کنید آمار افرادی که تا به حال با بازی های این شرکت روبرو نشده اند نسبتاً زیاد است.

شرایط استارفیلد کمی فرق دارد. استارفیلد با بازی های دیگر شرکت بتسدا از لحاظ طراحی جهان و فضا تفاوت دارد و حالت فانتزی ندارد. بلکه این بازی حالت علمی تخیلی داشته و یک مجموعه کاملاً نو برای این شرکت است. در نتیجه استارفیلد توانست توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. با توجه به اخبار و تبلیغاتی هم که بتسدا و مایکروسافت روی این بازی انجام دادند افراد زیادی مشتاق تجربه آن هستند.

در اصل تبلیغات استارفیلد به حدی بود که شما اگر کمی هم به سبک نقش آفرینی یا علمی تخیلی علاقه مند بودید اخبار آن را دنبال می کردید. وعده چندین سیاره به همراه جهانی گسترده و آزادی عمل بسیار زیاد همگی مواردی هستند که یک گیمر به آن علاقه دارد. پس علاقه به تجربه استارفیلد لزوماً برابر با علاقه به شرکت بتسدا نبوده و خیلی از افراد به شرکت سازنده آن توجه هم نمی نمایند. از طرفی این نا آشنا بودن ممکن است باعث مجذوب کنندهیت بیشتر بازی هم بگردد.

جهانی به شدت گسترده اولین شاخصه اصلی بازی استارفیلد

در برخورد اول با بازی استارفیلد با جهانی بسیار خاص و گسترده آن روبرو خواهید شد. در اصل در زمان معرفی استارفیلد هم تمرکز شرکت سازنده روی همین موضوع بود. به طور کلی جهانی استارفیلد بسیار گسترده است و متشکل از چندین سیاره مختلف است. حال باید به یک نکته بسیار مهم در اینجا اشاره نمود.

بحث طراحی سیاره در استارفیلد با چیزی که انتظار دارید کمی تفاوت دارد. بازی استارفیلد یک جهانی بسیار گسترده دارد. با این حال این بازی با عناوین دیگر سبک جهان باز تفاوت زیادی دارد. در اصل در بازی های جهان باز زمانی که شما وارد جهانی بازی شدید دیگر صفحه اجرا (Loading Screen) وجود نداشته و همه چیز به راحتی در دسترس شما است. همینطور اینکه شما به تمام این منطقه دسترسی داشته و می توانید به راحتی در آن بگردید.

در خصوص استارفیلد ماجرا کمی فرق دارد. به این شکل که شما توانایی فرود آمدن و گشتن یک سیاره کامل را ندارید. بلکه یک بخش های خاصی از یک سیاره را می توانید بگردید. این موضوع در خصوص فضا هم صدق می نماید. فضای بازی به حدی گسترده طراحی شده که شما برای رسیدن به یک سیاره دیگر باید مدت زیادی صرف کنید و اصلاً معلوم نیست که به مقصد برسید یا نه. در نتیجه شما باید از سیستم سفر سریع بهره ببرید. مشکل اصلی استفاده از سفر سریع این است که از لذت بازی می کاهد. همینطور اینکه قدرت گشت و گذار را به طور کامل از کاربر می گیرد.

حال اگر دقت کنید کل تمرکز شرکت سازنده استارفیلد روی همین موضوع است. اینکه شما می توانید در چندین سیاره مختلف بگردید و آزادی عمل زیادی دارید. این موضوع فراموش نگردد که آزادی عمل شما در استارفیلد بسیار زیاد است. با این حال اگر کمی دقت کنید متوجه خواهید شد که طراحی استارفیلد به شکلی است که انگار شما یک بازی جهان باز را طراحی نموده و سپس آن را تکه تکه نموده اید. سپس هر تکه را روی یک سیاره کاملاً نو قرار داده اید.

همین موضوع طراحی جهان بازی امکان دارد کمی هواداران این بازی را ناراحت کند. البته قرار دادن هر قسمت روی یک سیاره خاص باعث شده تا تنوع در این بازی به شدت زیاد باشد. هر سیاره دارای ویژگی های خاص خود بوده و طراحی بخصوص خود را دارد. در نتیجه کاربر هرگز از سفر به مکان های مختلف خسته نخواهد شد.

در جهانی استارفیلد روی هر سیاره جزئیات مختلف و مجذوب کنندهی واقع شده است. از طرفی شما می توانید یک پایگاه (Outpost) روی هر سیاره تأسیس نموده و در آن سریع به آنجا سفر کنید. این پایگاه ها به طور کامل قابلیت شخصی سازی داشته و طراحی بسیار جالبی دارند. همینطور اینکه شما می توانید افراد مختلفی را در آن قرار داده تا پایگاه شما را مدیریت نمایند.

گشت و گذار شاخصه اصلی استارفیلد است

یکی از نکات مهم بازی استارفیلد شاخصه گشت و گذار در آن است. به این شکل که شما باید خود را برای گشتن در منطقه ها مختلف آماده کنید. پس کوله خود را خالی نموده و فکر ماجراجوی خود را فعال کنید. به علت اینکه جهانی استارفیلد دارای جزئیات و محتوای زیادی است و گشت و گذار در آن به شدت لذت بخش است.

هر بخش از جهانی بازی دارای چندین منطقه مختلف است و اگر بخواهیم به هرکدام به صورت دانه دانه بپردازیم این متن بسیار طولانی خواهد شد. همانطور که در ابتدا گفتیم در استارفیلد شما نمی توانید تمام یک سیاره را بگردید. با این حال منطقه های که قابل گشتن هستند بسیار بزرگ طراحی شده و دارای قسمت های خاصی هستند.

اکثراً در هر منطقه شما یک معدن یا یک پایگاه خالی پیدا می کنید. در این پایگاه ها می تواند دشمن وجود داشته باشد. پس از نابودی آن ها شما می توانید در آن قسمت گشته و موارد مختلفی پیدا کنید. یکی از نکات مهم اینجاست که بعضی از این پایگاه ها یا معادن محتوای خاصی ندارند. در نتیجه امکان دارد شما وقت خود را با گشتن در این منطقه ها تلف نموده باشید ولی به هرحال هیچکدام خالی نیستند.

در هر سیاره عناصر مختلف هم وجود دارند. در ابتدا استارفیلد شما یک دستگاه استخراج در اختیار دارید که با استفاده از آن می توانید منابع مختلف را بدست بیاورید. از طرفی اگر دیگر گلوله برای شلیک کردن نداشتید هم این سلاح می تواند کاربردی باشد. هر عنصر در جهانی این بازی برای شما کاربردی خواهد بود. به این شکل که در استارفیلد منطقه ها مختلف برای آزمایش وجود داشته و شما با استفاده از عناصر مختلف می توانید ابزار خود را ارتقاء دهید.

نکته اصلی اینجاست که این سبک از آزادی عمل و گشت و گذار از عناصر مهم بازی های بتسدا است. همینطور اینکه در استارفیلد شما هر چیزی را می توانید بردارید و این هم یکی دیگر از شاخصه های مهم شرکت سازنده این بازی است. در عناوین قبلی این شرکت مثل فال اوت 4 نیز توانایی این کار وجود داشته که بسیار هیجان انگیز است.

حال زمانی که شما با بازی های بتسدا آشنایی نداشته باشید، در ابتدا روند راحتی نخواهید داشت. به این شکل که موارد قابل جمع آوری بسیار زیاد هستند و ظرفیت شما هم بسیار محدود است. در نتیجه مدام باید از شر چیزهایی که برداشتید راحت شوید. خوشبختانه موارد مهم اکثراً فضای زیادی اشغال نمی نمایند و یک مکان برای ذخیره موارد مختلف در مرکز فرماندهی وجود دارد. با این حال در ابتدا امکان دارد که با مسائل زیادی روبرو شوید.

انیمیشن های خاص بتسدا

چیزی که ممکن است بیشتر از هر عامل دیگری برای بی تجربگان در زمینه بازی های بتسدا عجیب باشد انیمیشن های آن است. اگر شما اسکایریم یا فال اوت 4 را تجربه نموده باشید با این طریقه و طراحی کرکترها آشنا خواهید بود. به طور کلی انیمیشن های بتسدا به شدت رباتیک بوده و کاملاً حس مصنوعی بودن را به شما القا می نمایند.

برای مثال در بازی هایی مثل هورایزن فوربیدن وست (Horizon Forbidden West) انیمیشن کرکترها نسبت به شماره قبلی بهبود زیادی داشته و با وجود اینکه موشن کپچر (Motion Capture) نیستند، طراحی بسیار طبیعی دارند. این موضوع در خصوص استارفیلد صدق نمی نماید. از همان ابتدا شما از طراحی انیمیشن بازی بسیار ناامید خواهید شد.

زمانی که نقدها را بخوانید به این موضوع اشاره شده که این سبک طراحی مختص شرکت بتسدا است. حال بحث اینجاست که طراحی به طور کلی مشکل دارد در نتیجه اگر هم مختص شرکت بتسدا است بهتر است نسبت به قبل بهبود پیدا کند. به علت اینکه گرافیک بازی به شدت بالا بوده و طراحی زیبایی دارد. جهانی بازی پر از جزئیات مختلف است و به طور کلی طراحی استارفیلد بسیار چشم نواز است. حال در این میان انیمیشن ها طراحی مبه وسیلهی داشته و حس خوبی را به کاربر انتقال نمی دهند.

گیم پلی جست و جو محور

اینجا جایی است که هواداران سبک نقش آفرینی و جهان باز با هواداران بازی های خطی از هم جدا می شوند. گیم پلی استارفیلد به طور کامل روی جست و جو یافتن موارد مختلف می گردد. در نتیجه اگر شما برای مبارزه یا موارد دیگری این بازی را انتخاب نموده اید باید روی تصمیم خود بیشتر فکر کنید. بحث اصلی اینجاست که به طور کلی استارفیلد در میان عناوین بتسدا مبارزات بسیار خوبی دارد. همینطور اینکه تنوع دشمنان زیاد بوده و طراحی خوبی هم دارند.

مشکل اینجاست که با وجود تعداد زیاد مبارزات، تعیین است تمرکز اصلی شرکت سازنده روی جست و جو بوده است. به این شکل که شما باید دشمنان را بگردید و موارد مختلف را از آن ها بردارید. اینکه شما در یک منطقه با دشمنان روبرو می شوید به این علت است که برای یافتن چیزی به آنجا رفته اید. در یک سیاره امکان دارد هیچ دشمنی وجود نداشته باشد ولی پر از محتوای مختلف برای جست و جو و ذخیره است.

جست و جو و یافتن موارد مختلف هم در استارفیلد ارزش بسیار زیادی دارد. به این شکل که هر چیزی ارزش خود را داشته و شما می توانید از آن استفاده نموده یا اینکه آن را بفروشید. در نتیجه به راحتی می توانید با ارزی که از فروش موارد مختلف بدست آوردید در بازی پیشرفت نموده و موارد مختلف را بخرید. به نوعی بازی برای جست و جوی شما پاداش خوبی می دهد و شما هم از آن لذت خواهید برد.

این جست و جو محور بودن نیز یکی از شاخصه های بتسدا و بازی های این شرکت است. به این شکل که مبارزات در عناوین این شرکت چندان سخت نیستند و اگر هم سخت باشند شما می توانید با جمع آوری چند آیتم ابزار خود را ارتقاء داده و به راحتی دشمن خود را از بین ببرید. قوی شدن با ابزار و آیتم یکی از شاخصه های سبک نقش آفرینی است با این حال این حجم از آزادی عمل چیزی نیست که در هر بازی نقش آفرینی ای وجود داشته باشد.

مبارزات در بازی استارفیلد چندان سخت نیستند. همینطور اینکه دشمنان هم باهوش نبوده و در نتیجه شما به راحتی در مبارزات پیروز خواهید شد. چیزی که ممکن است کمی مبارزات بازی را چالش برانگیز کند بحث منابع است. اینکه هر لحظه امکان دارد گلوله یا سلاح های شما به اتمام رسیده و دیگر چیزی برای مبارزه نداشته باشید. البته اگر سبک مبارزات تن به تن را دوست داشته باشید در استارفیلد ابزار بسیار جالبی برای مبارزات وجود دارد که در صورت مهارت در آن ها دیگر نگران منابع هم نخواهید بود.

هوش مصنوعی بازی چندان باهوش نیست!

یکی از مسائل اصلی استارفیلد و اینطور که به نظر می رسد عناوین دیگر بتسدا هوش مصنوعی نه چندان باهوش آن است. به این شکل که شما به راحتی به دشمنان دسترسی پیدا خواهید کرد و می توانید آن ها را نابود کنید. در کنار آن همراهانتان دیالوگ های عجیبی دارند یا اینکه امکان دارد برای مدتی در کنار شما نباشند. البته در ادامه شرح خواهیم داد که حضور یک همراه در بازی های بتسدا اهمیت بسیار زیادی دارد ولی بهتر بود روی هوش مصنوعی بازی بیشتر کار می شد.

همراهان؛ بخش مهمی از تجربه استارفیلد

در میان بازی های بتسدا همواره حضور یک همراه اهمیت داشته است. در نتیجه منطقی است که در استارفیلد هم این موضوع وجود داشته باشد. در استارفیلد همراهان به چند دسته تقسیم شده اند. به این شکل که شما معمولاً یک یا دو همراه همواره با خود خواهید داشت. افراد دیگر را نیز می توانید بر سر کارهای دیگر مثل مدیریت سفینه یا پایگاه ها بگذارید.

هر همراه دارای ویژگی خاص خود است. در نتیجه شما می توانید با توجه به مأموریت یا سبک بازی خود یکی را انتخاب کنید. نکته جالب اینجاست که در استارفیلد شما می توانید عضو گروه های مختلف هم بشوید. این گروه ها همراهان خاصی را به شما ارائه داده و می توانید مأموریت های مرتبطت با گروه را با آن ها انجام دهید.

رفتار و انیمیشن همراهان بسیار عجیب است. برای مثال بعضی از اوقات با شما دیالوگ های کاملاً رندوم داشته که روند بازی را مجذوب کننده می نمایند. بحث اینجاست که این دیالوگ ها بسیار نادر بوده و معمولاً مرتبط با کار یا مأموریت خاصی هستند. حال اگر این دیالوگ های رندوم را حذف کنید، موارد زیادی برای صحبت با همراه وجود ندارد که کمی ناراحت نماینده است.

شما به طور کلی به تعدادی دیالوگ و صحبت محدود بوده و دیگر کار زیادی نمی توانید انجام دهید. در بعضی مواقع هم وجود همراه می تواند برای شما دردسر ساز باشد. به علت اینکه همراه شما هم آسیب دیده و امکان دارد کشته گردد. در نتیجه باید مراقب آن باشید.

حضور همراه به طور کلی یک دلگرمی خوبی به کاربر می دهد. مخصوصاً اینکه اگر شما در ابتدا بازی حالت برونگرا (Extrovert) را انتخاب نموده باشید در حضور جمع قدرت بیشتری خواهید داشت. در نتیجه اول از همه شما باید یک همراه خوب انتخاب کنید و دوم اینکه باید به مأموریت هم توجه کنید. به علت اینکه بعضی مأموریت ها بدون حضور همراه تعیین انجام نمی شوند.

شاخصه های نقش آفرینی پایه همیشگی عناوین بتسدا

شرکت بتسدا در زمینه ساخت عناوین نقش آفرینی تبحر دارد. در نتیجه شما باید انتظار داشته باشید که در استارفیلد هم شاهد این شاخصه به شکل گسترده باشیم. نکته اصلی اینجاست که استارفیلد یک عنوان گسترده و علمی تخیلی است. در نتیجه این زمینه علمی تخیلی به بازی اجازه می دهد تا آزادی عمل بسیار زیادی را به کاربر بدهد.

شما در این بازی می توانید کارهای زیادی انجام دهید. از ارتقاءهای مختلف در سیستم درخت توانایی گرفته تا خرید سفینه، لباس فضایی، سلاح و مواردی از این دسته همگی در بازی وجود داشته که باعث می گردد تجربه بازی به طور کامل برای شما شخصی سازی گردد.

در ابتدای بازی نیز شما می توانید کرکتر خود را طراحی نموده و موارد بسیار جالبی را برای آن انتخاب کنید. جدا از بحث ظاهری که می تواند یک کرکتر بسیار جالب طراحی کرد، شما می توانید از میان ویژگی های خاصی که در بازی وجود دارد 3 عدد را برای کرکتر خود انتخاب کنید. در نتیجه در ابتدای کار شخصیت اصلی بازی دارای ویژگی های منحصر به فردی خواهد بود که در شرایط مختلف به آن یاری می نماید.

مسائل عملکردی همیشگی

اول از همه باید بگویم که من این بازی را روی کنسول سری اس (Xbox Series S) تجربه کردم. در نتیجه امکان دارد که در کنسول ها یا دستگاه های دیگر این مسائل وجود نداشته باشد. با این حال به طور کلی در ابتدا عناوین بتسدا چندان بدون مشکل نبوده و باگ های نسبتاً زیادی دارند.

نکته جالب اینجاست که استارفیلد از لحاظ عملکردی برترین بازی بتسدا در زمان عرضه بوده و یک بازی کامل است. زمانی که شما به ابعاد این بازی توجه بکنید متوجه خواهید شد که مسائل عملکردی یک چیز کاملاً معمولی است. البته بعضی موارد هم قابل اصلاح هستند و در مرور زمان رفع خواهند شد.

یکی از موارد آزار دهنده در استارفیلد بحث ویدئوهای نمایشی (Cut scene) بیش از میزان آن است. به این شکل که شما وقتی می خواهید پرواز کنید، یک ویدئو را مشاهده نموده و سپس به طور ناگهانی در فضا هستید. حتی موارد بسیار کوچک برای مثال وارد شدن به خانه یا پایگاه هم یک انیمیشن دارد. چیزی که در میان بازی های جهان باز چندان رایج نیست.

این حجم از ویدئوها باعث شده که به طور کلی بازی حجم کمتری داشته باشد و فشار کمی به کنسول بیاورد. با این حال از لذت آن کاسته و مانع از این می گردد که شما در جهانی بسیار بزرگ استارفیلد غرق شوید. این یک مورد به احتمال زیاد قابل اصلاح نبوده و در نتیجه کاربران باید به آن عادت نمایند.

آیا استارفیلد ارزش تجربه برای یک فرد بی تجربه در زمینه بازی های بتسدا را دارد؟

بعد از نزدیک به 20 ساعت تجربه استارفیلد می توانم به طور قاطع بگویم که بله استارفیلد برای همه افراد ارزش تجربه دارد. به علت اینکه این بازی نه تنها یک عنوان بسیار گسترده و فرق دارد بلکه به برترین نحو ویژگی های خاص بتسدا را به کاربران نشان داده است. حتی به راحتی می توان گفت که اگر شما می خواهید هوادار بتسدا شوید استارفیلد برترین بازی برای آغاز است.

با استارفیلد بتسدا نیز مانند شما تجربه چندانی ندارد. جهانی بازی کاملاً برای این شرکت نو بوده و برای اولین بار وارد سبک علمی تخیلی شده است. در نتیجه شما می توانید با شرکت بتسدا پیش رفته و به بازی عادت کنید. در ابتدا امکان دارد که شما با مسائل زیادی در بازی روبرو شوید و کمی ناامید شوید ولی اگر ادامه دهید به آن علاقه مند خواهید شد.

در کل استارفیلد در اوایل راه چندان مجذوب کننده نیست. به علت اینکه این بازی قول هایی داد که به تعدادی از آن ها نتوانست عمل کند. بله جهانی بازی بسیار گسترده و مجذوب کننده است ولی وقتی شما نتوانید کل سیارات را بگردید یا این سیارات به حدی بزرگ طراحی شده اند که شما از گشت و گذار در آن ها منصرف شوید، این طراحی بزرگ چندان فایده ای ندارد. حجم بسیار زیاد ویدئوهای نمایشی برای کارهای مختلف مانع از درگیر شدن شما با جهان شده و به شما حس یک بازی خطی و داستانی را القا می نماید.

نکته اینجاست که با گذر زمان شما به تمامی این موارد عادت خواهید کرد و وقتی در کارهای مختلف در بازی مهارت پیدا کنید از آن لذت خواهید برد. مکانسیم نقش آفرینی در این بازی با وجود پیچیدگی بسیار کاربردی بوده و تجربه شما را بسیار جالب می نماید. شما به طور دائم در کوشش هستید تا موارد مختلف را خریداری نموده یا اینکه امتیاز کسب کنید تا کرکتر خود را ارتقاء دهید.

دیالوگ های مختلف با شخصیت های داخل بازی، داستان مجذوب کننده و البته جهانی بسیار گسترده و جالب استارفیلد قرار است شما را برای مدت زیادی درگیر کند. من به شخصه از افرادی نبودم که چندان به عناوین بتسدا علاقه داشته باشم ولی با تجربه این بازی فهمیدم که استارفیلد یک عنوان متفاوتی است.

تجربه این بازی با هر عنوان دیگری تفاوت داشته و یک بازی بسیار خاص است. در نتیجه لزومی ندارد که شما علاقه مند به کارهای بتسدا باشید یا هوادار این شرکت باشید، به نظر من اگر توانایی تجربه استارفیلد را دارید، خود را از آن دریغ نکنید. به علت اینکه این بازی برای مدت زیادی شما را درگیر خواهد نمود و بازی ای است که تجربه آن تا سال ها در فکر شما باقی خواهد ماند.

در سرانجام هم باید گفت که استارفیلد روی اشتراک گیم پس وجود دارد. در نتیجه شما نیازی به خرید آن نداشته و به راحتی با داشتن این اشتراک می توانید استارفیلد را تجربه کنید.

منبع: دیجیکالا مگ

به "استارفیلد برای کسی که با نقش آفرینی های بتسدا آشنایی ندارد چه چیزی دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استارفیلد برای کسی که با نقش آفرینی های بتسدا آشنایی ندارد چه چیزی دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید